Izostanak Olivera Andrića osjeti se na igri obrane Croatije

Prekinuta serija Croatije Frankfurt nakon 12 uzastopnih pobjeda

FC Croatia Frankfurt – SG Harheim 3:3 (2:2)

Nakon 12 uzastopnih pobjeda u zadnjih 12 prvenstvenih utakmica, četvrtoplasirana momčad Harheima iznenadila je frankfurtsku Croatiju i odigrala neriješeno 3:3.

Gosti su se pokazali kao čvrst protivnik protiv nekompletne Croatie kojoj u obrani najviše nedostaje Oliver Andrić. Neodlučan rezultat hrvatske momčadi pruža mogućnost prvoplasiranoj momčadi lige Blau-Gelb da jođ više poveća bodvnu prednost pred drugoplasirano Croatijom. i

Croatia je loše ušla u igru i već u 22. minuti gosti su vodili sa 0:1. Odgovor Croatije uslijedio je u 30. minuti kada Lažeta izjednačava rezultat na 1:1. No svega dvije minute kasnije gosti opet vode da bi u u 37. minuti Zubac izjednačio nakon dodavanja Lovrića. Kad je Kristijan Zubac u 47. minuti iz slobodnog udarca sa 17 metara doveo Croatiju u vodstvo od 3:2, izgledalo je kako je sve sjelo na svoje mjesto. Ali hladan tuš uslijedio je u 76. minuti kada gosti ponovno izjednačuju za konačnih 3:3.

Croatia: Jurić, Bešlić, Lovrić (od 80. min Amanatidis), Zubac, Šandrk, Todorić, Mrkonjić, Drlje, Marić, Lažeta, Livajić