Strijelci Croatije Stipe Rodin i Michael Sabljo (u pozadini)
Stipe Rodin bio je strijelac pogotka za Croatiju

Pogocima Rodina i Kraguljevca Croatia Bietigheim ostvarila pobjedu i povećala prednost pred drugoplasiranim

NK Croatie Bietigheim – GSM Riexingena 2:0 (0:0)

Prvoplasirana momčad Kreislige A3, u nedjelju je na domaćem terenu zasluženo pobjedila drugu momčad Riexingena rezultatom 2:0.

Oba zgoditka pala su u drugom poluvremenu. Croatiju je u vodstvo doveo Stipe Rodin da bi pobjedu potvrdio Leon Kraguljac u 62. minuti.

Croatia je povećala svoju prednost i sada, nakon nedjeljnog poraza drugopasirae momčadi, iznosi velikih 5 bodova.

Sastav Croatije: Papakonstatinou, Albayrak, Kolak, Mihaljević, Dietz-Sachinidis, Kraguljevac, Wahl, Rodin, Cervone, Cucchuara (Galović), Križić (Kaya) .