Premijer Andrej Plenković u srijedu je kritizirao saborsku zastupnicu stranke Možemo Sandru Benčić zbog izjave u kojoj je članove HDZ-a nazvala “stokom”, ocijenivši da je riječ o primjeru dehumanizacije političkih protivnika. “Vidim da ona, ne samo da se nije ispričala, nego je nastavila gotovo biti ponosna s tim vulgarnim, primitivnim i isključivim komentarima … Nastavi čitati PLENKOVIĆ OPTUŽIO BENČIĆ ZA ŠIRENJE MRŽNJE: „Prvo je bilo ‘čovjek ili HDZ-ovac’, a sada smo za njih stoka”
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u svoju WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili
Kopirajte i zalijepite ovaj kôd u svoju web-stranicu kako biste ga ugradili