Preokret rezultata Croatie Griesheim II za pobjedu 2-1

Utakmica puna tempa i dinamike, koju je pratilio i pregrubo igranje gostujuće momčadi TSV Pfungstadta, te rezultatski preokret Croatie Griesheim II, osiguralo je zanimljivo nedjeljno nogometno posljepodne u Griesheimu.

Mogla je Croatia Griesheim II voditi već u prvih 10-ak minuta sa dva gola razlike da je Saša Banović uspio realizirati dvije lijepe prilike, ali gostujući vratar bio je uspješniji u izravnim duelima.

I nakon propuštenih prilika nastavila je Craotia Greisheim plesti mrežu oko gostujućih vrata, no gola nije bilo. I kada se činilo da će prvi dio okončati sa miroljubivih 0-0, sudac je u 44. minuti pokazao na bijelu točku, nakon što je u kaznenom prostoru srušen jedan igrač Pfungstadta, a kazneni udarac je pretvoren u vodstvo od 1-0.

U drugom dijelu utakmice uspjela je Croatia Griesheim II preokrenuti rezultat u svoju korist. Prvo je Saša Banović izjednačio rezultat u 60. minuti susreta iz kaznenog udarca nakon što je unutar šesnaest metara  jedan igrač Pfungstadta igrao rukom. Ivica Pehar je u 75. minuti donio pobjedu Craotiji Griesheim od 2-1. Pehar je sjajno primio loptu na nekih 18. metara od gola Pfungstadta, ušao u šesnaesterac te odličnim udarcem prevario vratara gostujuće momčadi.

Nova pobjeda Croatie Griesheim II vratila je momčad na pobjednički kolosijek nakon prošlotjednog poraza u gostima u Bickenbachu protiv istoimenog protivnika.

SV Croatia Greisheim II: Nedel, Modrić, Bickelhaupt, Vragolović, Pehar, Bikić, Banović, Daniel Andrijević, Jakim, Šegrt, Danny Nothnagel. Klupa(Sme, Oktay)