Dvadeseta uzastopna pobjeda! Croatia Bietigheim stvorila visoku prednost pa se opustila

NK Croatia Bietigheim – SGM Riexingen 3:2
Hrvatska momčad iz Bietigheima ipak nije nedodirljiva. No što je najvažnije rekord se i dalje nastavlja, a time i sve je bliže ulazak u toliko željen viši rang natjecanja.
Protivnik koji se u posljednjem kolu suprostavio crvenima, SGM Riexingen, nije bez razloga u gornjem dijelu tablice, no ipak, pobjeda je pripala iskusnijim Hrvatima (3:2), koji su znalački, ali teško probijali obrambene redove gostiju iz susjedstva.
Vodstvo Croatiji donio je Albayrak u 16. minuti, a zapaženu ulogu imao je novopridošli Marino Tricarico, koji je sa svoja dva prekrasna pogotka u 19. i 42. minuti donio visoku prednost.
Ipak, u drugom dijelu Croatia je ipak proživljavala nekoliko teških minuta. Riexingen je često puta svojim opasnim kontrama ugrožavao vratara Balabana, pa je konačno i on morao kapitulirati. Golze, protivnički igrač, dvama pogocima zatekao je uspavanu domaću obranu i smanjio vodstvo Hrvata na 3:2, a što je bio i konačan rezultat.
Croatia Bietigheim je i dalje uvjerljivo vodeća momčad lige.
Sljedeče nedjelje, 10. travnja u 15 sati Hrvati putuju u Ottmarsheim gdje će odmjeriti snage sa domaćim TSV Ottmarsheimom.
Sve osim pobjede ipak bi bilo iznenađenje.