Nevjerojatna noć u Bordeauxu! Hrvatska je srušila prvake Europe

Hrvatska je sve iznenadila i sa gotovo pola rezervne postave zasluženo savladala Španjolsku sa 2:1.  Neopisivu radost brojnim Hrvatima na tribinama stadiona u Bordeauxu  te diljem domovine i svijeta donio je najprije Nikola Kalinić te na kraju šlag za pobjedu stavio Ivan Perišić.  Prethodno je Danijel Subašić majstorsko obranio jedanaesterac Sergiju Ramosu. Njih trojica su uz Darija Srnu, Ivana Rakitića i Marka Pjecu, koji je tek odigrao odlično drugo poluvrijeme, bili najbolji u hrvatskoj reprezentaciji.
Pobjedom u Bordeauxu Hrvatska je osvojila prvo mjesto u skupini i čeka protivnika u osminifinala. Utakmica se igra u Lensu, u subotu, 25. lipnja u 21 sat. Protivnik će biti jedna od trećeplasiranih momčadi iz skupina B, E ili F.
Evo kako samo pratili susret:vancouver
I gotovo je, Hrvatska je odnijela pobjedu i srušila prvake Europe. Rezultat je 2:1.
Ivan Perišić je odveo u vodstvo Hrvatsku u 87. minuti. Tribine u Bordeauxu su se užarile. Hrvati pjevaju….Bježite jer ovdje igra Hrvatska….
Nikola Kalinić u 45. minuti je izjednačio. Španjolci su primili pogodatak u prvom poluvremenu  prvi put od 2008. godine. Vatreni odlično pariraju aktualnim Europskim prvacima!
Alvaro Morata doveo je Španjolsku u vodstvo u ranoj fazi utakmice. U 7. minuti sjajnom akcijom Nolita i Fabregasa, Morata je znalački ubacio loptu u mrežu.
Hrvatska se i prije početka utakmice  s Španjolskom znala da se plasirala u osminu finala.
No, tek nakon utakmice protiv ovih europskih prvaka ćemo znati s  kim igramo u osmini finala. Procjenjuje se da je na tribinama stadiona u Bordeauxu oko 10 tisuća hrvatskih navijača.
Izbornik Čačić ima fizički jaku reprezentaciju, mlađu postavu koja bi trebala večeras donijeti pobjedu.