Neočekivani poraz frankfurtske Croatie na gostovanju kod BSC-a

BSC Schwarz Weiß – FC Croatia Frankfurt 7: 1 (2:0)

BSC Schwarz Weiß II – FC Croatia FFM II  1 : 2 (1:1)

IMG_2432
Miro Drlje je žuto-crvenim kartonom odmogao svojoj momčadi

U dvostrukom programu utakmica prvih i drugih momčadi BSC-a i Croatie, prva hrvatska momčad je izgubila sa visokih 7:1 dok je druga momčad Croatie savladala njihovu drugu momčad sa 2:1.

Neočekivani visok poraz prve momčadi Croatie treba tražiti u neobjašnjivom padu igre u zadnjih pola sata utakmice, kada je hrvatska obrana čak 4 puta vadila loptu iz mreže.

U prvom poluvremenu Croatia je bila bolja momčad. Unatoč primljena dva jeftina gola, Croatia je u nastavku stisnula domaćine i golom Lažete na dodavanje Hrskanovića smanjila rezultat u 52. min na 2:1. Kada se očekivao obrat rezultata, u 61. min uslijedio je potop. Ne samo da je obrana grubo pogriješila i treći put već i dotada solidni Miro Drlje zarađuje žuto crveni karton.

Ostatak utakmice nije vrijedan spomena, bar što se tiče hrvatske momčadi. Sastav Croatie: Jukić, Bešlić, Mihaljević, Andrić, Lovrić, Lažeta, Kiseli, Hrskanović, Šandrk, Drlje, Zubac.

Za razliku od prve momčadi, druga momčad je na gostujućem terenu kod BSC-a osvojila sva tri boda minimalnom ali zasluženom pobjedom od 2:1. Zgoditke su postigli Finko i Šušak.

Croatia II: Filatow, Pleša (od 23 min. Skočibušić), Tolušić, Todorić, Surmanović, Knez, Šušak, Ćosić, Finko, Faluta, Grančić.