Nakon Bile noći u Villingenu Hajduk pobjedio i SG Döggingen

Pobjeda Hajduka u zaostaloj utakmici 6. kola B Kreislige

Pred pedesetak vjernih navijača momčad Hajduka Villingen je s 2:0 (1:0) pobijedila četvrtoplasirani SG Döggingen u zaostaloj utakmici 6. kola koja se trebala igrati prošle nedjelje. Zbog organizacije, vrlo uspjele, zabave Bila noć, Hajduk je zatražio odgodu utakmice, te je ista odigrana radnim danom pod električnom rasvjetom.
U vrlo tvrdoj i neizvjesnoj utakmici Hrvoje Jozinović je u 35. minuti doveo „bile“ u vođstvo. I u nastavku domaćini imaju više od igre ali ne uspjevaju svoju prednost pretvoriti u još koji pogodak. Gusto je bilo tek u zadnjih pola sata igre kada je Hajduk ostao s igračem manje.
Tri minute prije kraja branič Döggingena nespretno zahvaća jednu nabačenu loptu i šalje je iza leđa svoga vratara, što će na koncu biti i konačnih 2:0 za Hajduk.
Iz 6 utakmica Hajduk ima pet pobjeda i jedan remi, s istim brojem bodova je na drugom mjestu iza SG Unadingen koji ima bolju razliku zgoditaka za tri gola. Slijedeće nedjelje u 15 sati gostuju kod SG Riedöschingen koji je na petom mjestu.
Na utakmici sa SG Döggingen boje Hajduka su branili Stipić, Lipak, Mato Jozinović(67. I. Vorih), Lončarić, Boško Jozinović, Ivica Jozinović, Hrvoje Jozinović, Čavar, Boni, Ilija Kozinović i Matković (88. Kičić).