Kristijan Zubac sa tri zgoditka slomio Harheim

SG Harheim – FC Croatia  1:4 (1:0)

Unatoč lošem prvom poluvremenu, u kojem su od 37. minute gubili sa 1:0, Croatia je u drugom dijelu preokrenula igru i rezultat za zasluženu 4:1 pobjedu nad momčadi Harheima. Poravnanje rezultata donio je Kristijan Zubac u 53. min iz slobodnog udarca. Majstor za slobodne udarce je majstorski smjestio loptu u mrežu nemoćnog vratara domaćina. U 68. min Branislav Glamočanin ispunjava svoju normu od najmanje jednog zgoditka u svakoj utakmici i dovodi Croatiju u vodstvo od 1:2. Dodavač je bio kapetan Mario Lažeta. Raspoloženi Zubac u 80. min postiže lijepi zgoditak iz još ljepše akcije sa Glamočaninom. Točku na i stavlja najbolji igrač utakmice Kristijan Zubac koji u 86. min sa 11 metara postiže zgoditak za konačnih 1:4

Croatia I: Jukić, Stipe Vidović, Soldo (od 82. Bandić), Mario Lažeta, Lovrić, Zubac, Glamočanin, Nikola Lažeta (od 80. Amanatidis), Bračić (od 68. Livajić), Andrić, Jurišić

Druga momčad Croatije prethodno je pobjedila drugu momčad Harheima na njihovu terenu sa 3:4. Slično kao i kod susreta prvih momčadi, i u ovoj utakmici su domaćini poveli. No, njihovo vodstvo je trajalo svega 8 minuta kada Rohwerder u 28. min izjednačuje na dodavanje kapetana Jurica Šole. U 49 min Krišto na dodavanje Bandića povećava na 1:2, da bi Bandić u 54. min na dodavanje mladog Kelave postigao zgoditak za zasluženih 1:3. U idućih desetak minuta došlo je do opuštanja u redovima Croatije što domaćini u dva navrata kažnjavaju i stižu na 3:3. Pobjedu Hrvatima donosi Krišto nakon solo prodora u 76. minuti za konačnih 3:4.

Croatia II: Filatow, Šola, Skočibušić, Rohwerder (od 55 Hustić), Mario Keleva, Šušak, Krišto, Budimir (od 67. Marin Krišto), Periša, Todorić (od 35. Sumić), Bandić

Iduću utakmicu obje momčadi Croatie igraju na svom terenu u Heddernheimu u nedjelju,  17.travnja protiv momčadi SG Praunheim. Početak je u 13,00 i 15,00 sati.