Kaja Rogulj pogotkom u posljednjim trenucima donio bod Austriji Beč

Bjeličina momčad nije uspjela pobjedom zaključiti 2013. godinu

rogulj1
Kaja Rogulj (prvi slijeva)

Bečka Austrija nije uspjela 2013. godinu završiti pobjedom. Na domaćem je travnjaku, u utakmici 21. kola austrijkse Bundeslige odigrala neodlučeno sa Reidom (1:1).

Gosti, za koje je nastupio i mladi Robert Žulj (dobio žuti karton), su čak i poveli u 49. minuti iz sumnjivog jedanaesterca kojeg je skrivio Austrijin branič Kaja Rogulj. S bijele točke precizan je bio Rene Gartler.

Ipak, momčad Nenada Bjelice u 85. minuti uspjela je stići do šestog neodlučnog ishoda ove sezone, a strijelac je bio Rogulj.

Ostali rezultati 21. kola: Wacker Innsbruck – Salzburg 0:1, Sturm Graz – Rapid 2:0, Wiener Neustadt – RZ Pellets WAC 1:1.

Poredak: Salzburg (-1) 46 bodova, Grödig 35, Rapid 31, Austria Beč 30, Ried 29, Sturm Graz 26 bodova… (ha)