Juniori Croatie Stuttgart startali pobjedom od 5:2 u nastavku prvenstva

Nastavak nogometne sezone, juniorska momčad Croatie Stuttgart, koju vodi trener Stako Kušević, otvorila je na najbolji način – pobjedom na domaćem terenu protiv momčadi SKG Botnanga rezultatom 5:2.

Prvo poluvrijeme juniori Croatie započeli su vrlo ofanzivno, u želji da što prije daju gol. Gosti iz Botaga su to iskoristili i iz dvije kontre i uz malo sreće nako 15 minuta već vodili sa 2:0. Protivničko vodstvo psihički nije ostavilo negativne tragove na juniore Croatie. Kao da ih je to još više trgnulo te su do kraja poluvremena uspjeli izjednačiti rezultat na 2:2.

U drugom poluvremenu momčad Croatie je pokazala još bolju igru. Uz veći posjeda lopte i više osvojenih duela, stvorili su i više prilika za pogodak. Uspješno su realizirali njih tri tako da je rezultat na kraju bio 5:2 za Croatiju.

od kojih su i tri postigli. Na kraju su juiori Croatie zasluženo pobjedili protiv momčadi SKG Botnanga visokim rezultatom 5:2.