Istim rezultatom od 3:2 poražene obje momčadi Croatije Frankfurt

SV Blau Gelb —- FC Croatia 3:2 (3:1)

Croatia Frankfurt je već u prvom napadu u prvoj minuti utakmice došla u vodstvo preko kapetana Marija Lažete. No, brzi zgoditak nije šokirao domaćine koji agresivnom igrom najprije u 12. minuti poravnavaju rezultat da bi istu naivnost obrane Croatije kaznili još dva puta u kratkom vremenu, u 17. a potom i u 29. minuti. I ovaj put se vidjelo kako se igra zadnje crte obrane razbije već nakon prve greške ili primljena zgoditka. Obrana Croatije bez ozljeđenog Olivera Andrića je isto što i napad bez dulje ozljeđenog Ivana Hrskanovića. Ako se tomu pridoda i izostanak bilo kojeg igrača iz prve postave, onda sve postaje jasno. S njima i bez njih  Croatija nije ni izbliza ista momčad. Pogodak kapetana Lažete u 84. za smanjenje rezultata nije u konačnisi ništa promjenilo. Sasatav FC Croatie I : Jukić, Bešlić, Lovrić, Zubac, Šušak (od 78. Skočibušić), Amanatidis (od 25. Livajić, od 67. Krišto), Faluta, Šandrk, Mario Lažeta, Nikola Lažeta Bračić.

Dobar dojam iz jesenskog dijela prvenstva, druga momčad Croatije je pokvarila još jednim porazom u kojem je hrvatska momčad morala stizati rezultat nakon dva primljena zgoditka u otvaranju utakmice, prvi u 2. min a potom u 20. min. Tin Livajić je topovskim udarcem sa 17 metara smanji rezultat u 44 minuti. U nastavku utakmice Croatia je imala prilika za izjednačenje ali su nažalost napadači Croatie bili neprecizni. U 80. min domaćini su poveli sa 3:1. Croatia se nije predavala i već u 88. min preko Frane Skočibušića iz jedanaesterca smanjuje rezultat na 3:2. Ali nažalost do kraja nije bilo snage za preokret. Croatia II: Filatow, Šola, Skočibušić, Rohwerder, Dominik Mihaljević, Krišto, Delić (od 33. Joachim), Sičenica (od 55. Mario Keleva), Marko Mihaljević, Ćosic, Livajić. Strijelci za Croatiju II: Lvajić (44. za 2:1) i Skočibušić (88. za 3:2).

Iduću utakmicu Croatia I igra u srijedu 9.prosinca u 20 sati protiv BSC Schwarz Weiß na domaćem terenu u Heddernheimu. Druga momčad igra u petak, 11.prosinca u 20 sati protiv SV Mosaik II također doma u Heddernheimu.