Hrvatska ima Modrića u finalu LP-a, a Mandžo i Bayern brutalno prizemljeni

Luka je vrhunski odigrao 100. utakmicu u dresu Reala

Na nevjerojatan način madridski Real ‘pregazio’ je Bayern na Allianz Areni (4:0) te izborio nastup u finalu Lige prvaka u Lisabonu. Iako su Bavarci vjerovali da će nadoknaditi zaostatak iz Madrida (1:0) njihova nadanja ugašena su već u 34. minuti kada je na semaforu stajao rezultat 3:0 nakon pogodaka Ramosa (16. i 20.) i Ronalda (34. minuta). Konačan rezultat u 90. minuti pogotkom je postavio Ronaldo u trenucima kada je već mnogo bavarskih navijača razočarano napustilo stadion.

Za prvi pogodak Ramosu je asistirao Luka Modrić koji je opet odigrao veliku utakmicu, 100. u dresu Kraljevskog kluba. Hrvatski veznjak odigrao je cijelu utakmicu dok je Mario Mandžukić već na poluvremenu zamijenjen.

– Čestitke svim igračima, odigrali su fantastično. Nakon 12 godina, Real se vraća u finale Lige prvaka – rekao je trener Reala Carlo Ancelotti, a njegov kolega na klupi Bayerna, Pep Guardiola je dodao:

-Ako ne igrate dobro i obrana ne funkcionira, tako ispadne. Bayern je velika momčad, a na meni je da pokušam podići igrače. (ha)