Gostujuća pobjeda Croatije Mülheim protiv TB Heißen

TB Heißen – Croatia Mülheim 1:2 (0:1). Druga momčad Croatije također pobjedila

10694953_10203298358600070_996721855_nPred oko 100 gledatelja Croatia M.aR. je nastupila oslabljena, bez tri standardna igrča, i došla do vrijedne pobjede u gostima protiv TB Heißen. Već u 15. minuti dolazi u vodstvo od 1:0 , a strijelac vodećeg pogotka bio je Karakuzu Enes. Momci sa hrvatskim obilježijma cijelo vrijeme dominiraju igrom nametnuvši protivniku visok tempo, pa su tako stvarali i zgledne šanse za pogodak. Ipak se na poluvrijeme otišlo sa tom minimalnom prednošću iz 15.minute od 1:0.

Croatia je i u drugom djelu nastavila dobrom igrom te u 60. minuti.najbolji pojedinac susreta Toni Matić dovodi kockaste u vodstvo za 2:0.

10841250_10203298358480067_941607993_nDomaćini su nakon toga pogotka krenuli na sve ili ništa te pokušavali dugim loptama i preskakanjem igre doći do vratiju Croatije. U 78. minuti sudac dosuđuje jedanaesterac za Heißen, koji su domaćini iskoristili na najbolji način i smanjili rezultat 2:1. Do kraja utakmice Croatia se branila te pokušavala kontrama iznenaditi ali  promjene rezultat nije bilo.

Novom pobjedom Croatia je došla do četvrtog mjesta na tablici i samo 2 boda zaostatka za drugoplasiranim i 5 za prvoplasiranim.

U nedjelju se igra derbi na domaćem igralištu protiv 1. Fc Mülheim sa kojim Croatia dijeli igralište. Početak je u 14:15 sati. Druga momčad Croatie igrala je također TB Heißen2 i pobjedila sa 4:3. (zb)