FRANKFURT: Po tri pogotka Lažete i Duyara u visokim pobjedama obiju momčadi Croatije

FC Croatia – FC Mainfeld 7:2 (2:1)

Iako je utakmica počela uz grčevitoj borbi gostiju da ne prime gol, neočekivano su čak i poveli u 25. minuti. Ali sve to nije spriječilo momčad Croatije da upiše i osmu pobjedu zaredom. Sve je na svoje došlo nako 31. minute kad je Soldo brzinski izveo slobodan udarac do Lažete koji poravnava rezultat. A onda je od 39. minute krenula serija Croatije gdje su zgoditci padali kao na traci svakih desetak minuta. Tako su se do kraja susreta u strijelce upisivali Lovrić (u 39. i 48. min), Soldo (64. i 84. min), Šandrk (82. min) te kapetan Mario Lažeta (62. i 76. min).

Croatia: Jurić, Andrić, Lovrić, Lažeta, Bračić (od 46.min Puljić), Livajić (zbog ozljede od 18. Amanitidis, od 51min. Šandrk), Bešlić, Soldo, M. Marić, Todorić, Drlje

Budući je i prvoplasirana momčad prvenstva Blau-Geld slavila pobjedu u gostima, Croatia nije smanjila bodovnu razliku koja i dalje iznosi 9 bodova uz utakmicu manje koju ima Croatija.

FC Croatia II- FC Mainfeld II 6:2 (2:0)

Croatia Frankfurt III druga momčad Croatije bila je uspješna u sudaru sa gostima iz Niederrada. Momčad Mainfelda držala se tek do 5. minute kada trener i igrač Grančić trese mrežu na dodavanje Draguljića. Slična realizacija slijedi u 14 minuti kada isti igrač po drugi put trese mrežu gostiju, ovaj put na dodavanje Žarka.

U drugom poluvremenu na scenu stupa Duyer koji tri puta trese mrežu gostiju (71., 81. i 85. min). još jedan zgoditak postigao je mladi Kelava ,za visoku 6:2 pobjedu hrvatske momčadi.

Croatia II: Filatow, Keleva, Skočibušić, Rohwerder, Periša, Todorić, Bandić, Duyar, Draguljić, Žarko, Grančić (od 46.min Pravdić).

Iduću utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju, 13. studenog protiv DJK Schwarz Weiß Griesheim u Frankfurt Griesheimu. Utakmice počinju u 13,00 i 14:45 sati. Adresa igrališta je: Sportanlagen Rebstock, Am Römerhof 9, 60486 Frankfurt

Fenix magazin/S.Konta Foto:M.Kelava