Delićeva dva pogotka za nastavak pobjedničkog hoda Croatie II Frankfurt

TSG Frankfurter Berg II – FC Croatia II 1:4 (1:3)

Kapetan Jurica Šola
U vrhunskoj formi kapetan Croatie II Frankfurt Jurica Šola

Svoj pobjednički niz druga momčad Croatije Frankfurt, predvođena kapetanom Juricom Šolom kao zadnjim igračem obrane, nastavila je u nedjelju sigurnom pobjedom na gostovanju u Frankfurt Bergu.

Iako je obrana Croatije grubo pogriješila u 9. minuti i omogućila domaćinima vodstvo od 1:0, već u 20. minuti Hrvati su izjednačili preko Luke Delića, kojemu je priliku stvorio Rohwerder. U 28. min sigurni Frano Skočibušić rutinirano pogađa mrežu domaćina iz kaznenog udarca sa 11 metara i Croatia vodi sa 2:1.

U drugom dijelu razigrana Croatia je zabila još dva zgoditka. Najprije u 82. min preko raspoloženog Luke Delića, koji se odlično ubacivao u prilike za gol te jednom pogodio i gredu,  dolazi do 3:1. Odličan pas prema njemu odigrao je Marijan Krišto. Konačnih 4:1 postavio je u 86. min Branimir Ćosić nakon što je Faluta sve napravio i servirao Ćosiću za sigurnu realizaciju.

Croatia II: Filatow, Šola, Skočibušić, Faluta, Mihaljević (od 46 min.Puljić), Bandić, Rohwerder, Krišto, Delić (od 46 min.Budimir), Ćosić, Šušak