Crveni karton treneru i igraču u porazu Croatie Griesheim na domaćem travnjaku

Da je trener Croatie Griesheim Mirco Brandau danas bio dirigent vjerojatno bi od muke slomio dirigentsku palicu. Jer, njegova Croatia nije bila dobro uštiman ansambl koji svira po napucima dirigenta, njegovi igrači su svirali neku svoju melodiju pa je poraz 2-1 od Rot-Weiss Darmstadta II logičan slijed događaja.

A krenuli su dobro igrači Croatie Griesheim i u početnim minutama stvorili dvije lijepe prigode. Prvo je Perić u 13. minuti tukao ali je vratar gostiju udarac obranio, da bi potom Softić u 20. minuti prebacio gol. I onda od 20. do 25. minute slijedi neobjašnjiv pad koncentracije u igri Croatie Griesheim što su spretni igrači Rot Weissa iskoristili i sa dva laka zgoditka usmjerili susret u sasvim drugom smjeru.

Tih pet minuta bilo je dovoljno momčadi Rot Weissa II dva puta odličnom kombinatorikom izbaci iz igre posljenji red obrane Croatie Griesheim, zatresti mrežu vratara Jovanovića, a potom znalački zatvori susret.

Iako smo do kraja susreta gledali pokušaje Croatie Griesheim da izjednači rezultat, osim volje ništa drugo nismo vidjeli. Velika udaljenost linija, neprotočnost lopte i nepotrebno soliranje mučilo je nogometaše Crotie Griesheim, čiji su se napadi raspadali u visini protivničkog šesnaesterca.

U cjelokupno sivilo uklopio se i sudac susreta Klaus Deitrich, koji je isključio iz igre trenera Croatie Griesheim Mirca Brandaua zbog prigovora, kao i Jasmina Smajovića također zbog prigovora.

Na samom kraju susreta u 90. minuti rezultat na 1-2 smanjio je novajlija u redovima Croatie Griesheim Filip Draženović.

SV Croatia Griesheim: Jovanović, Vujica, Pupić, Markota, Altuna, Blessing, Eckert, Perić, Softić, Weller, Smajović. Klupa(D.Andrijević, M.Nothnagel, Draženović, Loeffel)