Croatia Sindelfingen tri kola prije kraja osigurala opstanak u ligi

Pobjedom 1:0 nad trećeplasiranim FC Unterjetingen nogometaši Croatije Sindelfingen su tri kola prije kraja potvrdili ostanak u A Kreisligi podsaveza Böblingen/Calw. trenutačno je osma sa 34 osvojena boda iz 25 utakmica i gol razlikom 41.48.

Dominik Stojcevic s ocem Zvonkom

Jedini je pogodak u 90. minuti polučio mladi Dominik Stojčević, na dodavanje Ivana Petrovića.

-Odigrali smo odličnu utakmicu i kako će to potvrditi gostujući trener, potpuno zasluženo pobijedili,-rekao nam je Ivan Ljubičić, član uprave i bivši trener hrvatskog kluba iz grada Mercedesa.

-Naročito smo dobro odigrali prvih 45 minuta kada smo dva put pogodili gredu a jednom vratnicu. I poslije pogodka Stojčevića, u sudačkoj nadoknadi, Petar Tomić je još jednom zatresao gredu.Svaka čast igračima i treneru Miji Tomiću odigrali su odličnu sezonu. S trenerom smo dogovorili produžetak suradnje, vrlo smo zadovoljni.

Ivan Ljubičić

A kako je s igračima, hoće li tu biti promjena ?

-Biti će i to uglavnom pozitivnih. Jedino će zbog godina prestati igrati vratar i kapetan Anto Musić, ali ćemo dobiti (najmanje) sedmoricu novih igrača od kojih su dvojica vratari. Iz TSV Ottonbronn se vraća naš bivši prvi strijelac Marko Vukoja, iz Austrije dolazi Anto Babić, dvojica iz Vinkovaca, neki iz njemačkih jugenda…nema straha da ćemo doggodine isto tako imati jak sastav i nadamo se igrati još zapaženiju ulogu, zaključuje Ljubičić.

Sastav Croatie: Musić, Marić, Jekel, Stojčević, Vukoja, Radanović, Bagarić, P.Tomić, Nenadić, M.Tomić, Petrović. Sa kupe su ulazili: Grubišić i Pranjić.

Fenix: Bono Žepić /Foto Bono Žepić