Tri gola Ante Živka za pobjedu Croatie Mainz protiv Bretzenheima

SV Bretzenheim 1912 – HNK Croatia Mainz 1:4 (0:1)

Igrači Croatije su počeli disciplinirano i mirno, skoncentrirani na igru. Stvorili su i tri izgledne prilike ali nepreciznost napadača i sportska sreća spašavali mamčad Bretzenheima.. Takvo stanje trajalo je do 44. min kada Ante Živko iz slobodnog udarca dovodi Croatiju u vodstvo od 1:0. Bio je to eurogol hrvatskog igrača.

U nastavku utakmice Croatia je nastavila s napadačkom igrom. Isko su i napadači Bretzenheima imali svoje prilike, rezultat se nije mjenjao do 62. min kada Louis Wirbelauer glavom nakon nabačaja iz slobodnog udarca povećava vodstvo Croatie na 2:0.  Najbolji pojedinac u redovima Croatije Ante Živko u 70. minuti ponovno gađa mrezu protivnika za visokih 3:0. Smanjenje vodstva Croatie u 75. min nije dekoncentriralo igru hrvatske momčadi jer Živko u 84. min postiže svoj treći zgoditak za zasluženi 4:1 . Bila je to vrhunska izvedba hrvatske momčadi.

Sastav Croatije: Ivan Dabo, (od 80. Mario Dabo), Louis Wirbelauer, Hrvoje Siljeg, Kkristijan Glavinić, Edvin Bescinac, Ante Živko, Claudio Piazza, Sebastian Skaka, Tomislav Badrov ( od 35. David Lehmpfuhl), Silvio Pink

Fenix /

golovi: Živko slobodnjak, Wirbelauer gol nabacio piazza, živko gol nabacio pink,  živko gol nabacio lehmpfuhl