Croatia Griesheim pobjedila 3-1 vodeću momčad lige SKG Rossdorf

Novu pobjedu od 3-1 upisala je momčad Croatie Griesheim. Ovaj puta u Griesheimu je nastradala momčad SKG Rossdorf, koja iako je došla kao vodeća momčad lige nije uspjela parirati raspoloženim igračima Croatie Griesheim.

Iako je cijela momčad Croatie Griesheim na terenu pokazala čitav niz kvalitete, posebno raspoložen bio je napadački dvojac Croatie Griesheim Razan Farag i Daniel Perić koji su uspjeli tri puta svladati vratara Rossdorfa.

Croatia Griesheim se od samog početka susreta nametnula kao momčad koja teži igri, te je konstantno pritiskala posljednju liniju Rossdorfa. Jedan takav napad urodio je vodstvom Croatie Griesheim 1-0: Razan Farag je prošao po lijevoj strani, došao na nekakvih 18 metara i snažno tukao te pogodio u suprotne rašlje vratara Rückerta.

Vodstvo Croatie Griesheim dalo je dodatno vjetra u leđa igračima Croatie pa su nastavili sa pritiskom na posljednju liniju Rossdorfa koja je djelovala pomalo izgubljeno. U tim trenucima igre samo je bilo pitanje kada će vratar Rossdorfa ponovo kapitulirati.

U 41. minuti susreta Razan Farag je još jednom potvrdio svoje sjajne igračke sposobnosti pogodivši opet same rašlje prilikom izvođenja jednog slobodnog udarca sa nekakvih 22 metra. Bio je to gol za vodstvo Croatie Griesheim od 2-0.

I drugi dio susreta odigrala je Croatia Griesheim suvereno kontrolirajući igru i pri tome ne dozvolivši igračima Rossdorfa da ozbiljnije ugroze vrata Croatie.

U 54. minuti Daniel Perić doveo je Croatiu Griesheim u vodstvo 3-0. Croatia Greisheim je organzirala jedan napad prilikom kojeg je nastala gužva u šesnaestercu, a u gužvi se najbolje snašao spretni Daniel Perić koji pogađa za vodstvo od 3-0.

Jednu grešku Croatie Griesheim na sredini terena iskoristili su igrači Rossdorfa kada su oteli loptu te organizirali brzi kontranapad koji je rezultirao smanjenjem rezultata od 3-1. Strijelac za Rossdorf je bio Ossable.

Do kraja susreta Croatia Greisheim je znalački čuvala loptu i prijetila vratima Rossdorfa koji nisu mogli ozbiljnije ugroziti vratara Croatie Darela Buljugiju.

SV Croatia Griesheim: Buljugija, Pupić, Bickelhaupt, Blessing, Markota, Brandau, Farag, M.Nothnagel, Smajović, Perić, Denis Andrijević. (Klupa Durić, Madroun, Nothnagel, Vragolović)