Croatia Griesheim II pobjedila Eiche Darmstadt 3-0

Sa visokih 3-0 momčad Croatie Griesheim II pobjedila je na domaćem terenu Eiche Darmstadt i najavila uspješnu nogometnu jesen. Iako je pobjeda Croatie Griesheim II potpuno zaslužena, početak susreta mogao je utakmicu odvesti u drugom smjeru da su igrači Eichea uspjeli realizirati najstrožu kaznu dosuđenu nakoj jedne pogreške posljednje linije Croatie Greisheim II. Međutim izvođač kaznenog udarca traljavo je tukao i poslao loptu pored desne vratnice.

Tremu iz nogu igrača Croatie Griesheim II otjerao je svojim sjajnim golom u 17. minuti Danijel Perić koji je jednu ubačenu loptu iz kornera majstorski petom poslao u suprtoni kut i izmamo osmjeh na licu trenera Davora Petrinca.

I nakon primljenog gola nisu igrači Eichea odustajali od svoje otvorene igre, nego upravo suprotno, nastavili su nadmetanje i stvorili dvije dobre prilike koje je svojim obranama zaustavio novopridošli vratar Nikola Jovanović.

U drugom djelu susreta igrači Croatie Griesheim II završili su rutinski posao i sa dva pogotka potvrdili visoku pobjedu od 3-0. Prvo je Bogdan Kocić u 63. minuti odlično reagirao u šesnaest metara i iz gužve pogodio za 2-0.

Točku na i postavio je Patrick Loeffel svojim pogotkom u 80. minuti susreta kada je nakon jednog brzog kontranapada zatresao mrežu Eichea.

SV Croatia Griesheim II: Jovanović, Mlakić, Vragolović, Banović, I. Šegrt, Bikić, Blessing, Draženović, Perić, Kocić, Z. Šegrt. Klupa(Lazar, Draženović, Nothnagel, Loeffel, Salopek)