Croatia Bietigheim nemilosrdna prema zadnjem na tablici

Čak 10 golova u mreži TSV Bönnigheim II

U Bietigheimu su gledatelji, njih 150 na kraju s pravom zapljeskali svojim ljubimcima. Pobjeda od 10 : 0 (6:0) nad posljednjom momčadi na tablici je potpuno zaslužena. Doduše protivnik je unaprijed morao znati kako protiv vodeće momčadi lige neće imati mogućnosti uknjižbee bodova. Pogled na tablicu nije priječio hrvatsku momčad da uđe u utakmicu kao i protiv svakog drugog protivnika.

Sama predstava na zelenom polju nije bila posebno kvalitetna. Očito su tome kumovali gosti koji su od počeetka zatvorili prilaze svojim vratima. Igrači Croatije u svojim crnim dresovima napadali su od početka i već u petoj minuti je poveli pogotkom Raffaele Cervone. U sljedećih desetak minuta Albayrak je sa svoja dva zgoditka zaključio miran nastavak susreta.

Čitav dalnji tijek utakmice protekao je u prijateljskom tonu, koji je imao više karakter treninga, nego neke važne utakmice. Gosti iz Bönnigheima imali su u zadnjim minutama svoju jedinu priliku za počasni pogodak. No, lopta je završila visoko iznad vratiju Borisa Pavića, koji je na vratima zamijenio odsutnog Roberta Letteriella.

Slijedeće nedjelje, 26. travnja, Croatia ponovno igra na domaćem terenu. U goste dolazi momčad iz sredine tablice TSV Unterriexingen II. Susret počinje u 15.00 sati.