HNK Zagreb Biel

Zagreb iz Biela porazio Bollingen, pobjeda ostvarena u nastavku utakmice

HNK Zagreb Biel – FC Bolligen 4:3 (2:2)

U pravenstvenoj utakmici 3.lige regional, Zagreb je na domaćem terenu savladao švicarski klub Bolling koji se nalazi na trećem mjestu na ljestvici. za tu utakmicu iz Hrvatske se s vjenčanja vratio vratar Jozo Bekić.

Zagreb je silovito ušao u utakmicu i već u 10.minuti je bilo 1:0 za hrvatsku momčad. Zgoditak je nakon lijepe akcije postigao Serge Bagdasari. Gosti su u 33 min. izjednačili rezultat na 1:1 poslje izgubljenog duela na dvadeset metara od gola.Nedugo potom Zagreb je opet došao u vodstvo nakon kornera kada se najbolje snalazi Almir Dedić i posprema loptu za 2:1. No u 45 minuti gosti, isto nakon kornera, izjednačuju na 2:2.

Grb Zagreb BielU drugom poluvremenu igra se razbuktala. U  71. min. Marko Pekaz puca na gol ali igrač gostiju zaustavlja loptu rukom i to je najstroža kazna koju izvodi igrac Zagreba Aliser Yildirin. Siguran i precizan udarac za povećanje vodstva od 3:2. Samo četri minuta kasnije, u 75. min, Ibrahim Gaballs asistira Mirku Pekazu za 4:2. Tada u igru ulazi trener igrac Franjo Dujmovic. Bolligen napada kako bi  smanjili i eventualno izjednačili rezultat. U sudačkoj nadoknadi, u 90+2 min. smanjuju tek na 4:3., što je i krajnji rezultat utakmice

Zagreb se nalazi na sigurnom osmom mjestu na ljestvici i osigurao je već od ranije ostanak u ligi.

Sastav HNK Zagreb Biel: Jozo Bekić, Nikola Hristov, Slobodan Pekez, Admir Ismaili, Dino Bajić, Almir    Dedić, Deni Milankošić(C), Sergi Bagdssarian. Ali Sir Yildirim, Mirko Pekez. Još je igrao trener igrač Franjo Dujmović. Treneri: Franjo Dujmović i Smerko Palani.