Visokom pobjedom od 5:2 Croatia Frankfurt savladala i goste iz Griesheima

FC Croatia Frankfurt – DJK Schwarz Weiß Griesheim  5 : 2 (3:0)

FC Croatia Frankfurt_24.03.
Neprekinuti niz od osam pobjeda zaredom – prva momčad FC Croatie Frankfurt

Kao što se i očekivalo, Croatia je na svom terenu u Frankfurt – Heddernheimu uvjerljivo slavila protiv gostiju iz Griseheima te upisala nova tri boda. Mrežu gostiju zarano je, već u 3. minuti na dodavanje kapetana Lažete načeo Kristijan Zubac snažnim udarcem sa vrha šesnaesterca. I nakon vodstva, vezni red Croatie nastavio je stvarati prilike svojim napadačima. Prvi strijelac Croatie Marko Rimac u 20 minuti iskoristi je priliku koju mu je stvorio kapetan Lažeta i preciznim udarcem sa petnaestak metara povećava vodstvo Croatije na 2:0. Raspoloženi za igru Kristijan Zubac sam je u 38. minuti sve napravio, izigrao trojicu obrambenih igrača i savladao nemoćnog vratara gostiju. S tim rezultatom, koji je mogao biti znatno viši za Croatiju, se otišlo na odmor.

Roy Mokrrzycki
U drugoj utakmici drugi zgoditak- Poljak Roy Mokrzycki novo je veliko pojačanje frankfurtske Croatije

U nastavku utakmice u 50. minuti uvijek borbeni Oliver Andrić kombinira sa Rimcem i preciznim udarcem povećava vodstvo Croatije na visokih i sigurnih 4:0. Opuštanje domaćina koštalo je smanjenje rezultata u 63. minuti.

I u drugoj utakmici za Croatiju, novo pojačanje hrvatske momčadi Poljak Roy Mokrzycki postiže još jedan zgoditak. Priliku mu je namjestio uvijek borbeni i vrijedni Davor Kustura. Da su Mokrzycki, Rimac, Drlje, Kustura i Zubac bili malo prisebniji, gosti su mogli otići kući i sa dvocifrenim rezultatom.

Croatia je igrala u sastavu: Kolarić, Kustura, Bračić, Mihaljević , Andrić, Drlje, Lažeta, Zubac, Rimac, Mokrzycki i Šandrk. Još su igrali Matić (od 62 min umjesto Šandrka), Bodrožić (od 70. min umjesto Drlje) i Hrskanović (od 80. min. umjesto Rimca).