Visoka pobjeda 4-1 Croatie Griesheim II na gostovanju u Ober Ramstadtu

Teško su mogli igrači Ober Ramstadta II parirati razigranoj momčadi Croatie Griesheim II, koja sad već treću utakmicu za radom ostavaruje visoku pobjedu. Gotovo u svim segmentima igre nogometaši Croatie Griesheim II bili su bolji od domaćih nogometaša, koji su uglavnom bili orijentirani na čuvanje vlastite mreže, pa je pravo iznenađenje da rezultat nije puno veći.

Iako je momčad Ober Ramstadta II povela u 15. minuti golom Gerardia, to nije poremetilo napadačku igru Croatie Griesheim II, pa je izjednačenje usljedilo u 18. minuti. Izjednačujući pogodak Croatie Griesheim II je plod jedne dobre akcije kada je loptu na nekih 20 metara od gola Ober Ramstadta primio primio Saša Banović te preciznim udarcem u suprotni kut savladao domaćeg vratara. Nakon izjednačenja rezultata, momčadi Croatie Griesheim II pao je pritisak, pa su počeli još lepršavije igrati i prijetiti vratima Ober Ramstadta.

U 25. minuti nakon odličnog prodora po sredini terena rezultat na 2-1 je povećao Bogdan Kocić. Gol za vodstvo Croatie Griesheim II od 3-1 u 30. minuti postigao je Danny Nothnagel, koji je svojom trkom i pritiskom na posljednju liniju obrane bio stalna prijetnja golu Ober Ramstadta.

Drugi dio susreta nastavio se u istom ritmu kao i u prvom dijelu, tako da je Croatia Griesheim II u potpunosti kontrolirala sredinu terena i brojnim akcijama bila stalna prijetnja golu Ober Ramstadta II. Jedna takva akcija Croatie Griesheim II u 71. minuti urodila je drugim golom ponajboljeg igrača na terenu Saše Banovića za konačnih 4-1.

SV Croatia Griesheim II: Nedel, Bickelhaupt, Vragolović, Kocić, Pehar, Bikić, M. Nothnagel, Daniel Andrijević, Banović, Sme, D. Nothnagel. Klupa (Oktay, Nazari, Holenda)