Home > SPORT > NOGOMET > VIDEO Slaven Bilić doživio težak poraz sa svojim West Hamom od Manchester Cityja trenera Pepa Guardiole
bilic

Igrači Manchester Cityja, koje vodi Pep Guardiola, prvi su se plasirali u 4. kolo ovogodišnjeg izdanja najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu, engleskog FA Kupa, oni su u susretu 3. kola kao gosti u petak svladali West Ham United, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, sa 5-0 (3-0).

Put ka pobjedi City je otvorio u 33. minuti kada je Yaya Toure sigurno izveo kazneni udarac nakon prekršaja Ogbonne na Zabaleti. U završnici prvog poluvremena susret je bio odlučen autogolom Nordtveita u 41. i golo Davida Silve u 43. minuti. Za katastrofu West Hama u drugom poluvremenu su se pobrinuli Aguero u 50. i Stones u 84. minuti.

Ostale utakmice 3. kola FA kupa igrat će se u subotu, nedjelju i ponedjeljak.