(VIDEO) Sjajni Ante Rebić ponovno strijelac u 2:1 pobjedi Eintrachta protiv Werdera

U prvoj utakmici 11. kola Bundeslige, Eintracht Frankfurt pobjedio je u Frankfurtu na Majni momčad  Werdera iz Bremena rezultatom 2:1 (1:1).

Pobjedu momčadi hrvatskog trenera Nike Kovača donio je francuski napadač Sebastian Haller sjajnim zgoditkom u 89. minuti.

Prvi zgoditak za vodstvo Eintrachta u 17. minuti postigao je hrvatski napadač Ante Rebić. U brzoj akciji Rebić je primio loptu iskosa s lijeve strane u vrhu šesnaesterca odakle desnom nogom sjajno pogađa lijevi kut vratara Werdera. Bio je to četvrti ovosezonski Rebićev pogodak. Uz postignuti zgoditak, Rebić je odlično odigrao 75 minuta kad ga je trener Kovač zamijenio mladim srpskim reprezentativcem Jovićem.

Ovom pobjedom Eintracht se trenutačno popeo na 5 mjesto na ljetvici i ima 18 bodova te se umiješao u borbu za jedno od mjesta koja vode u natjecanja za Euro ligu.