(VIDEO) Ovacije za kapetana Vatrenih: U trenutku kad je ušao na teren 80.000 navijača se podiglo na noge i pozdravilo Luku

Nakon nastupa na Svjetskom prvenstvu Luka Modrić je u subotu uvečer prvi put zaigrao za Real.

U dresu kraljevskog kluba igrao je na pripremnom turniru za “Trofeo Santiago Bernabéu” protiv Milana. Real je s 3:1 pobijedio Milan i po 13. put zaredom osvojio taj trofej.

Kapetan Vatrenih ušao je u igru u 77. minuti umjesto Isca. U tom trenutku 80.000 gledatelja se podiglo na noge i ovacijama dočekalo Luku.

Real je poveo u 2. minuti zgoditkom Karima Benzeme, da bi već u 4. je izjednačio Gonzalo Higuain, novo pojačanje Milana. U 45. minuti za novo vodstvo Reala zabio je najplaćeniji igrač Reala Gareth Bale.

Konačnih 3:1 postavio je Borja Mayoral u 90. minuti susreta glavom nakon što je vratar Milana sjajno obranio udarac Luke Modrića. No, odbijena lopta je došla do Mayorala koji zabija glavom za konačnih 3:1.

Kako su gledatelji ovacijama dočekali najboljeg igrača Svjetskog prvenstva u Rusiji Luku Modrića pogledajte u donje videu.