Strijelci za Croatiju Josip Jerković (2) i Ivan Grančić (3) / Foto:Fenix Magazin

Veterani Croatije Frankfurt deklasirali Eschersheim sa 7:0

FC Croatia Soma – FV 09 Eschersheim 7:0 (1:0)

Veteran Croatije Frankfurt deklasirali su momčad Eschersheima sa 7:0. Nakon vodstva iz 2. minute kada je strijelac bio Ivan Grančić, u drugom poluvremenu malobrojni gledatelji vidjeli su golijadu Croatije.

Uz raspoloženog Grančića, koji je postigao još dva zgoditka, sveukupno tri, strijelci za hrvatsku momčad bili su još Josip Jerković, koji je postigao dva pogotka a po jedan pogodak postigli su Žarko Galić i Goran Surmanović.

Uz utakmicu manje, veterani Croatije nalaze se na drugom mjestu sa 4 boda zaostatka za prvoplasiranom momčadi Sachenhasusena. Hrvatska momčad ima i najbolji skor postignutih i primljenih pogodaka od 48 : 12.

Sastav veterana Croatije: Zubčić, Šumić (od 34.Hustić), Konta, Ević, Grančić, Surmanović, Galić (od 46. Pleša), lveljić (od 46. Schäfer), Majdandžić, Mihaljević (od 34. Jerković), Šola.  Strijelci za Croatiju: Ivan Grančić 3, Josip Jerković 2, Žarko Galić 1 i Goran Surmanović 1

Iduću utakmicu veterani Croatije igraju u subotu, 17.ožujka u 15:00 sati u gostima kod Fortune Frankfurt.