Velika 8:1 pobjeda Croatie Reutlingen – Hrvati imaju meč loptu za razigravanje

SV Wendelsheim – Croatia Reutlingen 1:8 (1:4)

Nakon osvajanja kupa, Croatia Reutlingen je u današnjoj pretposljednjoj prvenstvenoj utakmici ove sezone s 8:1 savladala momčad SV Wendelsheim. Čak četiri zgoditka za hrvatsku momčad postigao je Dennis Pascolo (17., 24., 41. i 81. min) te po jedan Viktor Vučić (33.), NIko Krešimir Petrović (52.), Tomislav Čilić (84.) i Vincenzo Giambrone (85.).

Zanimljivo je istaknuti kako su domaćini poveli u 9. minuti sa 1.0 te da su u 10. minuti imali i penal ali je vratar Croatije Perković obranio udarac s bijele točke. To mu je treća ovosezonaks obrana penala.

U srijedu u zadnjem kolu Croatia igra protiv SG Reutlingen. Ako hrvatska momčad dobije tu utakmicu sa više od dva gola razlike, ide u razigravanje za ulazak u Landesligu.

Trenutnačno je Wittlingen, koji je danas odigrao svoju zadnju utakmicu, na drugom mjestu sa 62 boda i gol razlikom 80:49. Croatia ima 59 bodova i gol razliku 79:49. Ali Croatia ima i utakmicu manje, tako da sve ima u svojim rukama.

Izvješće s nedjeljne utakmice nešto kasnije.