Tri pobjede zaredom obiju momčadi Croatie Karlsruhe

Jozo Lovric dosao pocetkom sezone od Zepca
Jozo Lovrić došao je početkom sezone iz Žepča

Nastavak niza pobjeda prve i druge momčadi Croatie Karlsruhe

U 12. kolo Badischer Fussballverband, Kreisklassa C Staffel 1, nogometaši Croatie Karlsruhe pobjedili su ESG Frankonia Karlsruhe sa 2:0. Bila je to treća uzastopna pobjeda hrvatske momčadi koja je ostvarena protiv predzadnje momčadi prvenstva. Uz sve veći broj gledatelja, što je pokazatelj da Croatia ponovno postaje hit među Hrvatima Karlsruhea, nije izostala ni dobra igra hrvatske momčadi.

Utakmica je bila odlučena već u prvom poluvremenu. Pogodkom Joze Lovrića u 27. min, igrača koji je početkom sezone došao iz Žepče i kojemu je to bio četvrti pogodak u prvenstvu, te Nede Knezovića u 35. min., Croatia je ostvarila prednost koja se nije mjenjla ni u drugom poluvremenu.

Valja istaknuti kako trenerski dvojac Pejo Oršolić i Ante Radić nisu mogli računati na sve igrače jer ih je dosta ozljeđeno. Croatia trenutačno zauzima stabilno 6 mjesto na ljestvici.

U Kreisklassi C, Staffel 5, druga momčad Croatije pobjedila je ESG Frankonia Karlsruhe II sa visokih 6:2. Tako druga momčad Croatie Karlsruhe u svojo drugoj sezoni postojanja doživljaj zlatnu jesen. Bilo je to njihova također treća uzastopna pobjeda. Zahvaljujući saldu od 15 dodova iz triju pobjeda,  u kojima su zabili čak 15 zgoditaka, Croatia II se popela na 4. mjesto na tablici.