Treća uzastopna pobjeda KSV Blau-Weissa iz Heilbronna

Jedanesta momčad lige, KSV Blau-Weiss iz Heilbronna, slavio je ovog vikenda u gostima kod četvrtoplasiranog TSV Ellhofena sa 2:1.
Prvo poluvrijeme obilježila je velika borba obiju momčadi u nastojanju da postignu pogodak. Prvo je to uspjelo domaćinu koji je već u 6. minuti poveo pogotkom Thomasa Ehreta. Gosti su odmah uzvratili, a samo dvije minute nakon toga pogodak za izjednačenje zabio je Ivan Josić.
Uz mnogo neiskorištenih prilika na obje strane prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:1-
Drugo poluvrijeme nastavlja se u istom ritmu uz nekoliko grubih starteva pa je sudac podijelio i nekoliko žutih kartona.
Obje momčadi nastavile su promašivati prilike sve do 91. minute. Izgledalo je kako bi susret mogao završiti neodlučeno, ali gosti su smogli snage da postignu pogodak u spomenutoj minuti, a strijelac je bio Sercan Güler za treće uzastopno slavlje Blau-Weissa.