Igrač NK Croatie ZH Nikola Petrlić. Foto: I.Barišić

Težak poraz NK Croatie Zürich na gostovanju kod FC Oetwil-Geroldswil

FC Oetwil-Geroldswil – NK Croatia ZH 7:3 (4:1)

U predzadnjem kolu prvenstva NK Croatia doživjela je veliki poraz na neugodnom gostovanju kod FC Oetwil-Geroldswil. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 4:1 za domaćina, koji su se bolje kretali od gostiju i zasluženo ostvarili veliki rezultat. NK Croatia je imala tri izgledne prilike, ali nisu realizirane osim jedne kada je na Petrliću napravljen prekršaj, a sigurni izvođač kaznenog udarca bio je Ivan Dukić, kojemu je to 18-i pogodak u ovoj sezoni.

Drugo poluvrijeme je počelo silovitim napadom domaćina koji su do 55. minute vodili rezultatom od 7:1, nakon čega se probudio napad Croatie te su pogotke za smanjenje rezultata postigli Stanislav Blažanović u 60. minuti i Nikola Petrlić 85. minuti utakmice. Ta dva pogotka nažalost nisu pomogla za preokret rezultata jer za to više nije bilo vremena. Posljednju utakmicu sezone NK Croatia dočekuje FC Kosova i svi se nadaju pobjedi NK Croatie unatoč lošim rezultatima posljednjih nekoliko kola.

Sastav NK Croatia: Frane Dukić, Ivan Dukić, Kristijan Grebenar, Roman Matošević, Josip Jelečević, Danijel Komin, Dario Perković, Andre Šišić, Stanislav Blažanović (C), Nikola Petrlić, Matej Gašo. Još je igrao Antonio Prcela

Trener igrač: Stanislav Blažanović