Hajduk Wiesbaden nastavio pobjednički niz pobjedom od 3:1 protiv Kastela

Nakon niza nesretnih poraza sa po jednim golom razlike u prvih sedam utakmica sezone, SV Hajduk Wiesbaden je prošli tjedan protiv turske momčadi SKG Karadeniz II upisao bitnu i sigurno pobjedu od 7:3, da bi ovog vikenda nastavio pobjednički niz pobjedom od 3:1 protiv rezerve ekipe FVgg Kastel 06.

Projekt u Wiesbadenu, koji je započeo u lipnju ove godine pridobija sve više pažnje. Nakon što je prošlo neko vrijeme uigravanja, sada i rezultati stižu na svoje.

U utakmici, u kojoj niti u jednoj fazi pobjeda Hajduka nije stavljena pod upitnik,  Hajduk je nakon dugog opipavanja snaga, nakon brze kontre preko Radeva došao u vodstvo. Protivnici niti u jednoj fazi utakmice nisu uspjeli držati brzonoge Bugare Hajduka, Dimitrova, Garcheva i Radeva pod kontrolom, tako da je nedugo nakon prvog pogotka uslijedio i drugi, ponovno putem kontranapada Hajduka.
Ipak, savršeno prvo poluvrijeme u 45. minuti završava nesretnim primljenim pogotkom, kada inače sjajno raspoloženi vratar Hajduka Ahmetović podcjenjuje jednu loptu, koja preko njega nalazi put u mrežu.

Kada su se domaćini ponadali krenuli u drugo poluvrijeme preokrenuti rezultat, Hajduk ponovno kažnjava iz kontranapada u 51. minuti, ponovno preko Ivana Dimitrova, koji je zabilježio 13. pogodak sezone nakon sjajne asistencije Žarka Asenova!
Do kraja utakmice je Hajduk sjajno obranio rezultatsku prednost, te i dalje prijetio opasnim kontranapadima, iz kojih se u dvije situacije moglo doći i do veće prednosti!

Sve u svemu apsolutno zaslužena i obećavajuća druga pobjeda u nizu!

U srijedu Hajduk na svom terenu dočekuje ekipu FC Freudenberga s početkom u 19:30. Pobjedom bih se Hajduk priključio gornjem dijelu tablice.

FVgg Kastel 06 II vs. SV Hajduk Wiesbaden | 1:3 (1:2)