SV Croatia Grieshiem II visokom pobjedom nastavila sa dobrim rezultatima

Nova pobjeda Croatie Griesheim II na domaćem terenu protiv SKG Ober-Beerbacha 5-1 razveselila je brojne ljubitelje nogometa koji su se okupili na terenu Croatie Griesheim. Odlično odigrano prvo poluvrijeme u kojem je Croatia Griesheim II dala četiri gola ( Šegrt 13. min, Danny Nothnagel 19. min, Bickelhaupt 29. min, Manuel Nothnagel 35. min) dovoljno govore o snazi i kvaliteti igre Croatie Griesheim.

Drugo poluvrijeme momčad Croatie Griesheim II je odigrala u nešto ležernijem ritmu što je omogućilo gostujućim igračima da organiziraju par napada, ali golman Treusch nije imao previše posla. Tek pred sam kraj susreta, kada je Croatia Griesheim vodila 5-0, uspjeli su igrači Obeer- Beerbacha smanjiti rezultat na 5-1.

Druga pobjeda u nizu pozicionirala je momčad Croatie Griesheim II na 8. mjesto Kreislige B Darmstadt koje je donijelo mir pred važne susrete sa momčadima sa vrha ljestvice. Svojom dobrim prezentacijama u posljednje vrijeme posebno se ističe mladi Danny Nothnagel, pa su njegove igre navele na razmišljanje trenera prve momčadi Croatie Griesheim, Mirca Brandaua, da Nothnagela pozove u prvu momčad.

Trener druge momčadi Miodrag Marković kazao je za Fenix Magazin kako je zadovoljan rezultatom susreta, ali kako nije zadovoljan pristupom igri u drugom poluvremenu kada je momčad propustila realizirati brojne prilike.

SV Croatia Greisheim: Treusch, Banović, Vragolović, Pehar, Bickelhaupt, Bikić, Fortanz, M. Nothnagel, Jakim, Šegrt, D. Nothnagel. Klupa(Konjicija, Oktay, Sme, Jacob)