STOPOSTOTNI UČINAK: Veterani Croatije Frankfurt pregazili i Germaniu

Germania 94 Frankfurt –  FC Croatia Frankfurt 2:3 (1:2)

U natjecanju veteranske “Soma 1. Liga Frankfurt”, momčad Croatije Frankfurt je i u 6. prvenstvenom kolu nastavila svoj pobjednički niz od 6 uzastopnih pobjeda. Na teškom gostovanju kod Germanie Hrvati su prikazali odličnu igru i zasluženo slavili sa 2:3.

Nakon što su domaćini u 19. minuti došli u vodstvo od 1:0, Croatia je izjednačila preko svog najboljeg strijelca Ivice Marinovića u 29. minuti. Bio je to deveti ovosezonski zgoditak Marinovića. Croatia je potom najprije povećala vodstvo na 1:2 a potom i 1:3 zgodicima Marina Vardića (u 47. i 76. minuti).

Nakon 6. kola Croatija se nalazi na prvom mjestu sa maksimalnih 18 bodova uz gol razliku 29:7.

Sastav Croatije Soma: Jurišić, Sumić, Hustić, Konta, Mihaljević, Marinović, Iveljić, Galić, Miloloža, Ćurić, Vardić.