Strijelci Croatie ZH / Foto:Ivan Barišić

Seniori Croatie Zürich uspješni na gostovanju kod Adliswil

FC Adliswil (Sen.30+)-NK Croatia ZH (Sen.30+) 1:4 (0:1)

Seniori Croatie Zürich zasluženo su savladali na gostovanju momčad Adliswila sa 1:4. Croatia je krenula od početka napadački i imali kontrolu igre. Unatoč dominaciji hrvatske momčadi, na prvi pogodak se čekalo pola sata. Antonio Rapisarda je iz jedne akcije po lijevoj strani, sa ivice šesnaesterca, odličnim udarcem savladao domaćeg vratara za vodstvo Croatije od 0:1.

U nastavku utakmice domaćin je krenuo odlučnije s namjerom da izjednači rezultat. To se i dogodilo u 50 minuti kada postižu zgoditak za 1:1. Tehnički bolja momčad Croatie pokušava brzim prodorima doći do gola. U 77. minuti Daniel Žiljak dovodi hrvatsku momčad u vodstvo da bi potom Bruno Tobler jednu odbijenu loptu od vratnice pospremio u gol za 1:3. Zgoditak za konačan rezulta od 1:4 postiže Predrag Čeko u 79. minuti.

Sastav NK Croatia ZH:Mladen Čutunić, Predrag Čeko, Oliver Žiljak, Ivica Pranjić, Dražen Zubonja, Antonio Rapisarda, Goran Omelić, Daniel Žiljak, Robert Mastelić, Daniel Pejić, Bruno Tobler. Još je igrao i trener-igrač Elvis Bočkaj.