S novim trenerom Mladenom Pejićem Posavina Frankfurt neporažena u Kalbachu

U prvoj utakmici nastavka prvenstva Posavina je s novim trenerom Mladenom Pejićem uzeli važan bod u borbi za ostanak u Kreisoberligi Frankfurta.

FC Kalbach II – FC Posavina Frankfurt  1:1 ( 0:0 )

Bila je to dobra utakmice u kojoj su navijači imali štošta toga za vidjeti.S obje strane bilo je nekoliko izrazitih prilika koje napadači nisu realizirali.

U nastavku utakmice domaćini koriste jednu grešku obrane Posavine i u 50 minuti je 1:0 za Kalbach.

Momčad Posavine nije se predala. Dobra igra Posavine nije nagrađena  kada Marin Bago pogađa vratnicu. No, zato Franjo Orsolić ne propušta u 76. minuti svoju priliku kada izjednačava rezultat na 1:1. Nakon izjednačenja obje momčadi su do kraja odigrali na sigurno više čuvajući svoja vrata nego misleći na napadačku igru.

Novi trener Posavine na kraju je bio posve zadovoljan osvojenim bodom. Pohvalivši igru svoje momčadi kazao je kako njegovi igrači mogu još bolje.

Sastav Posavine Frankfurt: Nikola Vincetić – Ante Peko, Matija Živković, Marin Bago, Saša Čančarević – Mato Spijonjak, Stjepan Piljić (C), Mario Pejić, Miroslav Baotić – Anto Matić, Dragan Budimir. S klupe su u drugom poluvremenu ušli: Franjo Oršolić, Danijel Koturić i Mato Đuki. Klupa Dario Iljazovic (ETW), Patrik Udovičić

SC Riedberg – FC Posavina Frankfurt II 1:6 ( 0:3 )

Druga momcad Posavine je krenula s pobjedom i to uvjerljivo s 6:1 u gostima kod prve momčadi SC Riedberg. zgoditke su postigli: Sebastijan Barnjak (tri pogotka) te po jedan pogodak  Stanislav Krajina, Bojan Pupcevic i Mario Krajina.

I novi trener druge momčadi Marko Kljajić koji je bio potpuno zadovoljan igrom svojih igrača.

Sastav FC Posavine II: Danijel Pavić – Ivan Vorgić (C), Luka Lukes, Marijo Vorgišić, Sebastijan Barnjak – Nikica Barišić, Matej Jurić, Đuro Maršić, Bojan Pupčević, Mario Krajina – Stanislav Krajina. S klupe su ušli: Miroslav Nedić, Franjo Kesić i Petar Baotić

Sljedeće utakmice obje momčadi Posavine igraju u nedjelju 25.veljače u 12:30 i 14:30 na igralištu u Bergenu (Am Landgraben) protiv prve i druge momčadi PSV Blau Gelb Frankfurt.