S nova 3 boda protiv Wohlena, NK Pajde nastavljaju utrku za ulazak u 1. ligu Klassik

NK Pajde Mohlin – FC Wohlen/U 23   2:1 (2:1)

Utakmice 2. lige Intergional između NK Pajde i U-23 momčadi FC Wohlena završila je pobjedom hrvatskih igrača koji tako nastavljaju borbu za ulazak u višu ligu.

Iako su gosti nakon 3. minute došli u vodstvo od 0:1, Pajde su već u 13. minuti izjednačile preko Dušana Tešića na 1:1.Igra je bila oštra i sa puno tempa s obje strane. Sam podatak kako je sudac utakmice pokazao čak 6 žutih kartona igračima Pajda dijelom govore i o njegovoj naklonosti gostujućoj momčadi. Unatoč tomu, Pajde su igrale svoju igru i u 45. minuti su golom Josipa Kožića došle u vodstvo od 2:1.

I u drugom poluvremenu Pajde su bile bolja momčad i samo zahvaljujući odličnom vrataru gosti su otišli sa minimalnim porazom. Može se reci kako je vratar gostiju Wohlena bio najbolji pojedinac na terenu.

NK Pajde Mohlin: Saša Dreven, Kenan Čejvanović, Roman Lehmann (C), Antonio Asanović, Bojan Lukoč, Enis Haxhijada, Josip Kozić, Jonathan Tettey, Petar Bojović, Dušan Tešić, Mladen Popović. Jos su igrali: Ivan Jovanović, Leo Novak i Sanoli Hudorović. Strijelci za Pejde: Dušan Tešić 1:1 u 13. min. i Josip Kozić za 2:1 u 45. min.