PROPUSTILI POBJEDU: Momčad obitelji Rakitić odigrala neriješeno na gostovanju kod Wetingena

FC Wetingen- NK Pajde Mohlin 2:2 (1:0)

Nogometaši Pajda propustili su pobjedu u zaostaloj utakmici prvenstva 2. amaterske lige. Time je hrvatska momčad izgubile dva važna boda u borbi za prvaka.

Utakmica je počela u vrlo jakom ritmu.  Pajde su imale kontrolu igre i već u prvie tri minute imali su priliku za vodstvo. Ali, sreća im je okrenula leđa. Protivnik Wettingen nije prešao polovicu igrališta u prvih pola sata. Tek u 31.minuti prvi napad domaćina zamalo nije urodio plodom. No, samo desetak sekundi kasnije Wettingen postiže svoj pogodak za vodstvo od 1:0.

Nakon prvog poluvremena, početkom drugog Pajde žestoko napadaju na gol Wettingena. Tako u 63. minuti Josip Kozić izravnava rezultat na 1:1. I veliko slavlje igrača i trenera Pajdi. uslijedila je velika dominacija Pajdi i svaki napad se je bio opasnost za gol domaćina. Onda na centaršut najviše skače  Mladen Popović i glavom sa peterca zakucava glavom za vodstvo Pajdi od 1:2 u 68 minuti. Pajde su i dalje drže igru u svojim nogama i treći gol je visio uzraku. Iz jedne brze akcije Pajde tako pogađaju stativu.

Onda, kako to u nogometu često biva, za propušteno slijedi kazna. Domaćin tako iz jednog bezlazlenog napada po desnoj strani postižu izjednačujući gol za konačnih 2:2.

Sastav NK Pajde: S. Dreven, Z. Lujić, K. Čejvanović, A. Asanović, B. Lukić, I. Jovanović, S. Hudorović, J. Kozić, P. Bojović, D.Tešić, M. Popović. Još su igrali: J. Tettey, E. Bašović, J. Jukić. Strijelci za NK Pajde: Josip Kozić i Mladen Popović

Wettingen je na kraju bio prezadovoljan bodom dok su Pajde žalile za pobjedom.

Predsjednik kluba Luka Rakitić bio je nezadovoljan rezultatom utakmice jednako kao i sin mu i trenet momčadi NK Pajde Dean Rakitic te čitav stručni stožer

Fenix-magazin/SIM/Ivan Barišić      Foto: Ivan Barišić