Poraz NK Croatie Zürich u prijateljskoj utakmici pred odlazak na pripreme

SAMSUNG CAMERA PICTURESPrijateljska utakmica na igralištu Juchhof između NK Croatie i FC Fehraltorf završila je porazom NK Croatie pred odlazak na pripreme u Domovinu.

Iako kod NK Croatie nisu nastupili standardni prvotimci Vukadin, Ivanković, Perković, Lapenda te Crnković, Croatia se ravnopravno suprostavila protivniku.

NK Croatia je već u trečoj minuti preko Ivana Dukića došla u vodstvo od 1:0, koji je na nabačenu loptu iz blizine od sedam do osam metara glavom postigao pogodak.

Igra je bila ravnopravna dok iz jednog kontra napada gosti u 15. minuti izjednačuju na 1:1. Do kraja poluvremena igralo se podjednako i nije bilo velikih prilika ni sa jedne strane.

NK Croatia Zürich (1)U drugom poluvremenu trener Čurić radi dvije izmjene i uvodi umjesto Frane Dukića mladog vratara Marka Žiljaka, a umjesto kapetana momčadi Stanislava Blažanovića ulazi Danijel Komin. Igralo se i dalje ravnopravno bez velikih prilika, ali u 80. minuti gosti ipak dolaze do vodstva 1:2. Nakon samo jedne minute Croatia je imala odličnu priliku da izjednači, ali Ivan Dukić sa udaljenosti od dvadesetak metara pogađa samo stativu.

Sastav NK Croatia: Robert Čurić Trener, F. Dukić, I. Dukić, S. Grgić, B. Rajić, V. Zrno, S. Blažanović, D. Žiljak, S. Laštro, T. Ferizaji, A. Jukić, T. Lovrić. Rezerve: D. Komin, M. Žiljak.

Strijelci: 1:0 Dukić (3. min), 1:1 (15 min. FC F.), 1:2 (80. min FC Fehraltorf)