Pogledajte pogodak kojim je Mandžukić dokrajčio Barcelonu

Trener Guardiola ubacio je Mandžu u igru tek u drugom dijelu

Europski prvak Bayern u prijateljskoj je utakmici na svojoj Allianz Areni pobijedio Barcelonu (2:0). Pogotke su postigli Lahm (14. minuta) i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić pred kraj susreta (87.).

Trener Bavaraca Joseph Guardiola protiv bivšeg kluba postavio je sastav bez klasičnog napadača pa je ‘lažnu špicu’ igrao Thomas Müller. Mandžukića je ubacio u igru tek početkom drugog poluvremena, a on mu je odgovorio na najbolji način – pogotkom.

Barcelona je inače igrala u oslabljenom sastavu jer su svi igrači koji su igrali na Kupu konfederacija još na odmoru. (ha)