Pogledajte Lakićev pogodak St. Pöltenu, zabio i Žulj

Lakić je u 14. minuti susreta doveo Eintracht u vodstvo

Pripreme nogometnih klubova za sljedeću sezonu u punom su jeku, a neki od hrvatskih nogometaša istakli su se postignutim pogocima.

Tako je u pobjedi bundesligaša Eintrachta nad austrijskim St. Pöltenom (3:2) jedan pogodak postigao napadač Srđan Lakić. On je u 14. minuti susreta doveo Eintracht u vodstvo (1:0).

– U prvom poluvremenu igrali smo dobro, dosta kombinirali, međutim u nastavku smo prilično pali. U svakom slučaju zadovoljan sam nastupom protiv vrlo motiviranog protivnika. Najvažnije je da smo utakmicu završili bez nekakvih ozljeda – komentirao je za klupsku stranicu trener Eintrachta Armin Veh.

Pogodak je postigao i Robert Žulj, igrač austrijskog Rieda i to u susretu s njemačkim Kölnom koji je završio bez pobjednika (3:3).  Žulj je u 28. minuti pogodkom poravnao rezultat (1:1).  (ha)