Pogledajte Kreilachov prekrasan pogodak u bundesligaškom debiju

Pogodak bivšeg kapetana Rijeke nije spriječio domaći poraz Berlinčana

Donedavni kapetan Rijeke, 24-godišnji Damir Kreilach u svome debiju u Drugoj Bundesligi postigao je pogodatk za Union Berlin. Međutim, taj pogodak nije spriječio domaći poraz Berlinčana. Bolji su u susretu prvog kola bili gosti iz Bochuma (2:1).

U 64. minuti gosti su poveli preko Latza, a Kreilach je poravnao rezultat prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca u 86. minuti. Ipak minutu prije kraja susreta pobjedu Bochumu donio je Maltritz pogodivši sa bijele točke.

Ostali rezultati 1. kola: Greuther Fürth – Arminia Bielefeld 2:0, FSV Frankfurt – Karlsruhe 0:1, Fortuna Dusseldorf – Energie Cottbus (Rivić na klupi) 1:0, Paderborn – Kaiserslautern 0:1, Dynamo Dresden – Koln 1:1, Ingolstadt – Aue 1:2, Sandhausen – Aalen 0:0, St. Pauli – 1860 Munchen 1:0. (ha)