Podvrgnut operaciji: Mandžukiću potrebno deset šavova

Talijanski nogometni prvak Juventus u nedjelju je objavio kako je bilo potrebno 10 šavova kako bi se zašila rana na desnom gležnju hrvatskog reprezentativnog napadača Marija Mandžukića koju je zadobio u velikom derbiju 35. kola Serie A protiv Intera u Milanu u subotu.

Iz Juventusa su dodali kako je po dolasku u Torino u nedjelju Mandžukić podvrgnut operaciji pod lokalnom anestezijom te kako je vrlo upitan njegov nastup u utakmici sljedećeg kola u subotu protiv Bologne.

Zbog starta na Mandžukiću urugvajski veznjak Vecino dobio je izravni crveni karton u 15. minuti utakmice, a naš je napadač ostao na terenu sve do 66. minute.

Pobjedom 3-2 protiv Intera Juventus je zadržao vodstvo na ljestvici sa 88 bodova, četiri više uz utakmicu više od drugog Napolija koji u nedjelju gostuje kod Fiorentine.