NK Zrinski Calw neposredno nakon zadnje utakmice sa Türkspor Calw

Pobjedom od 5:1 Zrinski iz Calwa osvojio naslov i izborio ulazak u višu ligu

Zrinski Calw – Türkischer Sportverein Calw 5:1 (2:0)

Nakon prošlotjednog posrtanja protiv momčadi VfL Ostelsheima, nogometaši Zrinskog iz Calwa u nedjelju su pred svojim navijačima ubilježili vosoku 5:1 pobjedu nad turskom momčadi Türkischer Sportverein Calw 5:1.

U prvom poluvremenu Hrvati su već u 6. minuti došli u vodstvo od 1:0 zgoditkom Svena Mezića. U 27. minuti Talijan u hrvatskim redovima Francesco Borgia povećava vodstvo na 2:0.

U nastavku utakmice, u 61. minuti Theo Marvin Volkmer povećao rezultat na 3:0 za Zrinski.

S dva zgoditka, u 71. i 74. minuti Daniel Kristić dovodi svoju momčad najprije u vodstvo od 4:0 a potom i 5:0.

Ni gol gostiju u 76. minuti za konačnih 5:1 nije umanjio slavlje igrača i navijača Zrinskog koji su s tri nova boda osvojili prvo mjesto u Kreisligi B i tako nakon dvije sezone izborili povratak u višu Kreisligu A.

Opširan prilog o Hrvatskom nogometnom klubu Zrinski Calw (Kroatischer Fussballverein Zrinski Calw e.V.) čitajte u tiskanom izdanju Fenix Magazina