Uvjerljiva pobjeda frankfurtske Croatije uz het trik Marka Rimca

IMG_0906Momčad FC Croatie Frankfurt  je visokom pobjedom od 7: 2 na gostujućem terenu protiv momčadi FSV Bergena pokazala da je spremna za nastavak prvenstva. Premda su domaćini poveli već u 2.minuti, Croatia je brzo izvjednačila iz jedanaesterca kojeg je u 9. minuti  realizirao sigurni Kristijan Zubac. Najbolji strijelac Croatie Marko Rimac u 44.min dovodi svoju momčad u vodstvo od 2:1 nakon što je sve pripremio  novo pojačanja Croatie Mokrzycki.

U nastavku utakmice, u 49.min,  kapetan Croatie Mario Lažeta snažnim udarcem sa 18 metara neobranjivo pogađa mrežu protivnika. Unatoč s(p)retnom smanjenju domaćina u 59. min  na 2:3, Croatia ubacuje u petu i lomi protivnika.  Najprije Mokrzycki u 63. min na dodavanje Lažete povećava na 4:2. IMG_0900

IMG_0919dva minuta kasnije u listu strijelaca upisuje se i uvijek opasni Ivan Hrskanović. Napadački dvojac Croatie Hrskanović – Rimac sudjeluje u idućoj akciji za drugi zgoditak Marka Rimca i povećanje rezultat na 6:2.

Svoju dobru igru Rimac okrunjuje svojim trećim zgoditkom u 84. min na dodavanje Zubca za konačnih i više nego zasluženih 7:2. Da nije bilo nekoliko velikih promašaja, pogotovu u prvom dijelu, konačan rezultat je mogao biti i dvocifren.

Croatia je nastupila u sastavu: Kolarić , Kustura , Bračić , Mihaljević , Andrić , Puljić , Lažeta,  Zubac , Rimac , Mokrzycki i Drlje. U nastavku u 58 min Hrskanovic ulazi umjeesto Drlje, u 64. Šola umjesto Puljića te u 68 min. Faluta umjesto Kusture.