Petarda Croatie Stuttgart sa hat-trickom Harisa Vrapca

SC Stammheim – Croatia Stuttgart 0:5

Veliku pobjedu izborili su igrači Croatie u gostima protiv favorizirane ekipe SC Stammheim, inače četvrtoplasirane momčadi prvenstva Bezirkslige.

Samo jedno poluvrijeme trebalo je hrvatskim igračima da slome otpor renomiranog protivnika koji je morao čak pet puta vaditi loptu iz svoje mreže.

U briljantnoj predstavi uz prvu perjanicu Peru Mamića, ovaj puta vrlo dobre golgeterske sposobnosti iskazao je i Haris Vrabac svojim hat-trikom. Bila je ovo treća proljetna pobjeda prvotimaca Croatie iz četiri utakmice što pokazuje da cilj opstanka u Bezirkslizi nije nedostižan, tim više kad se na terenu vidi želja i zalaganje igrača željnih novih uspjeha.

Za Croatiu su nastupili: Karačić, Marjanović, Marković, David( Vrcan), Franc Cagalj, Lovrić, Kristijan Cagalj, Masoumifar, Mamić, Vrabac(Sudar), Benaković

Strijelci za Croatiu: Mamić, Vrabac 3, Benaković