Arhivska snimka Posavine Frankfurt

Peta zaredom pobjeda Posavine II Frankfurt

FC Posavina Frankfurt II – 1. Rödelheimer FC 02 II  3:1  ( 1:1 )
FC Posavina Frankfurt II je u zadnji 5 utakmica maximalno osvojila 15 bodova. U nedjelj je druga momčad Posavine lođe otvorila utakmicu i gosti su u zarana poveli sa 0:1. Ali momčad Posavine se nije dala zbuniti, premda je igrala bez 5 standarnih igrača te bez zamjena na klupi. Angažirana Posavina uspjela je izjednačiti rezultat na 1:1 preko Marija Krajine u 40. minuti.

Nakon poluvremena je protivnik pao Posavina je bila puno snalažljivija i preokrenula rezultat na 2-1. Strijelac je bio Tomislav Vučkovi. Za konačnih 3-1 zabio Krajina za inače petu zaredom pobjedu Posavine II.
Sljedeću utakmicu Posavina II igra u nedjelju kod druge momčadi BSC-a u 13 sati.