Perišićev hat-trick u Port Elizabethu

Ivan-PerisicIvan Perišić zablistao je u prijateljskoj utakmici protiv južnoafričke momčadi Chippa United. Wolfsburg je igrao u Port Elizabethu, a hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Perišić u igru su ušli u drugom poluvremenu.

Gosti su vodili s 3:1, no preokret njemačkoj momčadi donio je Perišić. Akpabio je s dva pogotka (27., 47.) doveo Chippu u vodstvo, uzvratio je Perišić u 51. minuti. Južnoafrikanci su u 67. povećali vodstvo na 3:1, strijlac je bio Shai.

Uslijedio je Perišićev šou. Drugi gol postigao je u 82. minuti, Stolze je izjednačio u 87, da bi Perišić u prvoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu vukovima i zaokružio učinak do hat-tricka, prenosi Goal.com.

Sjajna je to najava za nastavak Bundeslige, 30. siječnja drugoplasirani Wolfsburg dočekuje vodeći Bayern.